Türkçe
Türkçe
English
444 65 09 Pts - Cuma 08:30 - 17:30 Tavşanlı OSB 6. Cd. No:5 Kütahya
Sertifikalar
CE,Tsek,ISO
Menşei
%100 TÜRK MALI
Enerji Sınıfı
A+ CLASS
Teklif Talebi

Sık Kanatlı Hücreli Aspiratör Genel Özellikleri

Sık kanatlı hücreli aspiratörler  40×40 çelik kutu profiller kullanılarak imal edilmektedir. Hücre panelleri çift cidarlı olarak imal edilmektedir. Panel kalınlığı 50 mm olarak imal edilir. Cihazlarda sık kanatlı radyal fanlar kullanılmaktadır. Güç aktarımında konik burçlu kasnaklar kullanılmaktadır. Hücreli aspiratörlerde kullanılan elektrik motorları 380 voltla beslenmektedir.

 

Sık Kanatlı Hücreli Aspiratör Ne İşe Yarar

Hücreli aspiratörler çok geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Hafif yoğunlukta kirli havanın iç ortamdan uzaklaştırılmasında kullanılmaktadır. Hava kanalı bağlantısı yapılarak farklı mekanlardan istenilen kadar havanın aspirasyon yapılmasını sağlar. Sessiz ve titreşimsiz fan tasarımları ile iç mekanlara da kolaylıkla monte edilebilmektedir. Hücreli aspiratörler Farklı projeler için farklı konfigürasyonlarda imal edilmektedir.

 

Sık Kanatlı Hücreli Aspiratör Nerelerde Kullanılır

Sık kanatlı hücreli aspiratörler havalandırma ihtiyacı olan her türlü mekanda kullanılmaktadır. Ofisler lokantalar mağazalar okul derslik sığınak gibi sosyal alanların yanı sıra fabrika ve imalat ortamlarında da kullanılmaktadır. Hücreli aspiratörler 1000 ila 100.000 m3/h kapasite aralığında imal edilmektedir. Çok farklı kapasite aralığı çok farklı alanlarda kullanılma imkanı sağlar. Hücreli aspiratörler vantilatör amacı ile de kullanılabilmektedir. Vantilatör olarak kullanılan cihazlarda hava giriş tarafına EU-4 kaba filtre takılarak havanın temizlenmesi sağlanmış olur.

 

Sık Kanatlı Hücreli Aspiratör Diğer Sistemlere Göre Avantajları Yönleri

konik-burc-kasnak

Hücreli aspiratörler diğer aspiratör sistemlerine göre daha konforlu ve dayanıklı havalandırma opsiyonu sağlar. Öne eğik sık kanatlı radyal fanlar daha sessiz bir kullanım sağlamaktadır. Esnek hava kanalı bağlantısı özelliği sayesinde montaj ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

 

About the author

Leave a Reply

Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geçin
Whatsapp İle İletişime Geçin.