Türkçe
Türkçe
English
444 65 09 Pts - Cuma 08:30 - 17:30 Tavşanlı OSB 6. Cd. No:5 Kütahya
Sertifikalar
CE,Tsek,ISO
Menşei
%100 TÜRK MALI
Enerji Sınıfı
A+ CLASS
Teklif Talebi

Seyrek Kanatlı Hücreli Aspiratör Genel Özellikleri

Seyrek kanatlı aspiratörler çift cidarlı paneller kullanılarak imal edilmektedir. Cihazın altında 150 mm yüksekliğinde özel şaseler kullanılmaktadır. Fan ve motor sistemi cihaz gövdesine yaylı titreşim alıcılar ile bağlanmaktadır. Radyal fanın hava çıkış ağızı hücre paneline esnek bağlantı elemanları ile bağlanmaktadır. Seyrek kanatlı aspiratörler yağlı hava transferi yapılan projelerde yağ tutucu metal filtre montajı yapılabilmektedir.

Seyrek Kanatlı Hücreli Aspiratör Ne İşe Yarar

Seyrek kanatlı hücreli aspiratörler partikül transferi gereken havalandırma sistemlerinde kullanılmaktadır. Partiküllerin hava yolu ile taşınabilmesi için yüksek basınç üreten fanlar gerekmektedir. Seyrek kanatlı hücreli aspiratörler geriye eğik kanat yapısı sayesinde daha fazla devir yaparak daha fazla basınç üretmektedir. Seyrek kanatlı aspiratörler yağlı ortamlardan da kullanılmaktadır kanatlar fan gövdesine kaynaklı olarak birleştirildiği için daha dayanıklıdır ve balans dengeleri bozulmaz

 

Seyrek Kanatlı Hücreli Aspiratör Nerelerde Kullanılır

Seyrek kanatlı hücreli aspiratörler kaynak atölyeleri restoran mutfakları ve ızgara ocaklarından havalandırma yapmaya yarar. Endüstriyel yapıları sayesinde daha fazla kuvvet ve basınca dayanabilmektedir. Duman ve toz yüklü hava seyrek kanatlı fanlar yardımı ile daha hızlı ve efektif şekilde transfer edilebilmektedir. Yağlı ortamlarda çalışan cihazların alt kısımlarına yağ toplama haznesi yapılmaktadır.

 

Seyrek Kanatlı Hücreli Aspiratörlerin Diğer Sistemlere Göre Avantajları Yönleri

Seyrek kanatlı hücreli aspiratörler diğer muadil modellere göre daha dayanıklıdır. Kullanılan fanın yapısı motor tahrik sistemindeki farklılıklar bu cihazları dayanım açısından bir adım öne çıkartmaktadır. Kaynaklı birleştirmeli geniş kanatlı fanlar daha yüksek devirlere dayanabilmektedir. Fan milleri daha kalın çaptadır ve rulmanlı yataklar UC tipli olarak kullanılmaktadır. Fan rotorları çok hassas balans makineleri kullanılarak dengelenmiştir.

About the author

Leave a Reply

Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geçin
Whatsapp İle İletişime Geçin.