Türkçe
Türkçe
English
444 65 09 Pts - Cuma 08:30 - 17:30 Tavşanlı OSB 6. Cd. No:5 Kütahya
Sertifikalar
CE,Tsek,ISO
Menşei
%100 TÜRK MALI
Enerji Sınıfı
A+ CLASS
Teklif Talebi

Çatı tipi klima cihazları diye de adlandırılan roof top klima cihazları kompakt yapıları ve çok çeşitlilik ihtiva eden konfigürasyonları sayesinde hvac projelerinin vazgeçilmez çözüm orakları haline gelmiştir. Çatı tipi paket klima cihazları. direk genleşmeli soğutma ve ısıtma sistemleri sayesinde her hangi bir başka akışkana ihtiyaç duymadan iklimlendirme fonksiyonlarını yerine getirmektedir.

 

Roof top klima sistemleri geniş hacme sahip alanlarda esnek çözümler sunmaktadır. Eski usul çiller sistemlerdeki ısı nakil hatlarından kaynaklanan kayıplar söz konusu değildir. Her paket tip klima kendi içinde ayrı bir çözüm sunmaktadır. Hava şartlandırma ve entalpi kontrolü sayesinde çok nezih ortamlar sağlamaktadır. Rooftop klimalar kendi üzerindeki entegre otomasyon sistemi sayesinde her hangi bir dış müdahale gerekmeden hizmet vermeye hazır durumda imal edilmektedir.

 

Çatı tipi klima cihazlarında bulunan otomasyon sistemi birden fazla cihazın hem bir birleri ile hemde harici bina otomasyon sistemleri ile kolayca haberleşmesini sağlamaktadır. Modüler haberleşme yazılı ile her türlü otomasyon protokolüne imken sağlamaktadır. Roof top klima cihazları ısıtma fonksiyonunu doğal gaz burner sistemleri ile yapmaktadır. Direk yakıcılı doğal gazlı ısıtma düzeneği dış ortam ısısına bağlı kalmadan en randımanlı ısıtma işlevini gerçekleştirmektedir. Doğal gazlı roof top klima cihazları son yıllarda ülkemiz piyasasına hızlı bir giriş yapmıştır.

 

Türkiye de genelde soğuk geçen kış ayları doğalgaz  yakıcılı rooftopları popüler hale getirmiştir. Spor salonu kongre salonu sinema salonu alış veriş merkezi ve buna benzer büyük binalarda en doğru çözüm paket tip klima cihazları olmaktadır. Her noktada küçük küçük çok sayıda ünite çok sayıda hata noktası anlamına gelir. Bu olumsuzluğu minimize etmek roof top klima cihazları ile mümkün hale gelmiştir.

About the author

Leave a Reply

Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geçin
Whatsapp İle İletişime Geçin.