Türkçe
Türkçe
English
444 65 09 Pts - Cuma 08:30 - 17:30 Tavşanlı OSB 6. Cd. No:5 Kütahya
Sertifikalar
CE,Tsek,ISO
Menşei
%100 TÜRK MALI
Enerji Sınıfı
A+ CLASS
Teklif Talebi

Anasayfa

Revolution Slider Error: Slider with alias videoslider_fullwidth not found.
Maybe you mean: 'slayt'

 

2015 Yılı İtibariyle Provent Termomekanik’in Ulaştığı Kitleyi Grafiklerle İfade Edecek Olursak…

 

Üretim Kapasitesi

Mutlu Müşteri

Tedarikçi

İklimlendirme Çözümleri
Soğutma Çözümleri
Isıtma Çözümleri
[dt_blog_posts_small columns=”2″ round_images=”true” number=”4″ orderby=”rand” category=”iklimlendirme,isitma-sogutma”]

Siparişe mütakiben, var olan projeniz değerlendirilir. Projeniz yoksa da yeniden projelendirme yapılarak, ihtiyaca  uygun iklimlendirme cihazı seçilmiş olur.

Uygun ürün seçildikten sonra tarafımıza ilettiğiniz özel isteklerde değerlendirilerek tasarım yapılır. Bunun yanında ısıtma,soğutma,havalandırma kapasiteleri ve hava debisi hesaplanarak ürün imalata hazır hale gelir.

Tasarımı hazır olan ürün  CNC makinelerde işlenmek üzere; makine operatörlerine gerekli dökümantasyon ve bilgi verilir, İşlenen sac bükülür ve gerekiyorsa kaynak , taşlama gibi işlemlerden sonra boya fırınına teslim edilir. Ürün parçaları boyandıktan sonra  montaj aşamasına geçilir.

Montajı tamamlanan cihaz , Gerekli testler yapıldıktan sonra  kalite kontrol ekiplerimiz tarafından analiz edilir. Herhangi bir problem görülmemesi halinde ambalaj ve paketleme işlemleri yapılır. Ürün sevkiyata hazır olur.

Türkiye’nin gayri safi milli hasılası üzerindeki payını her geçen gün arttıran iklimlendirme sektöründe söz sahibi olmak amacıyla 2007 yılında imalat sektörüne hızlı bir giriş yapan firmamız emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Hvac alanında kullanılan cihazların tasarımı ve imalatı tamamen milli imkanlarla yapılmaktadır. 6.000 m² kapalı 12.000 m² açık üretim sahası ile hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli teknik personeli daha verimli ve maliyeti düşük ürünlerin tasarlanıp piyasa sunulmasın konusunda hizmet verilmektedir. Çok geniş üretim yelpazesinin bulunması nedeni ile her projeye uygun model ve ürün bulma imkanı vardır.

Ana üretim kalemleri arasında Çatı Tipi Paket Klima Cihazı (Roof Top, Rooftop), Klima Santrali, Havuz Nem Alma Santrali, Hijyenik Klima Santrali, Sığınak Havalandırma Santrali, Isı Geri Kazanım Cihazı, Hücreli Aspiratör, Plug Fanlı Aspiratör, Kanal Tipi Aspiratör, WHSP Isı Pompası, gibi cihazlar bulunmaktadır.

Firmamız uluslararası standartlara uygun imalatlar yapmaktadır.Sürekli yeni ar-ge ve ür-ge faaliyetlerinde bulunarak yeni teknoloji arayışları için zaman kaynak harcamaktayız. Dünya genelinde sektörün büyük üreticileri ile burun buruna bir yarış içine girerek ülkemizin dışa bağımlılığını azaltmaya yardımcı olmaktayız.

Servis Talep Formu

Bu form  aracaılığı ile servis hizmetleri ; Cihazları devreye alma , bakım ve onarım taleplerinizi servis ekiplerimize ulaştırabilirsiniz.

Teknik Destek Formu

Bu form  aracılığı ile teknik ekibimize, sorularınızı veya cihazlarımız hakkında yaşadığınız sorunları, yazarak bilgi alabilirsiniz.

Teklif Talep Formu

Bu form aracılığı ile projelerinizi veya diğer teknik dökümanlarınızı mühendislerimize ulaştırıp  fiyat teklifi alabilirsiniz.

Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geçin
Whatsapp İle İletişime Geçin.