Türkçe
Türkçe
English
444 65 09 Pts - Cuma 08:30 - 17:30 Tavşanlı OSB 6. Cd. No:5 Kütahya
Sertifikalar
CE,Tsek,ISO
Menşei
%100 TÜRK MALI
Enerji Sınıfı
A+ CLASS
Teklif Talebi

Aksiyal Isıtma apareyi Genel Özellikleri

Aksiyel apareyeler boyutlarına göre farklı galvaniz alaşımlı saclar kullanılarak imal edilmektedir. Kesim ve Büküm işlemlerinin ardından cihaz gövdesi elektrostatik fırın boya ile boyanmaktadır. Isıtıcı bataryalar bakır boru alüminyum kanatlı olarak imal edilir. Üfleme tarafında aksiyel  kanatlı  fanlar kullanılmaktadır. Aksiyel fanlar motor rotoruna akuple edilerek verim kayıplarının önüne geçilmektedir. Tahrik sisteminde bir fazlı elektrik motorları kullanılmaktadır.

Aksiyal Isıtma Apareyi Ne İşe Yarar

Aksiyel tip ısıtma apareyleri hızlı ve konforlu bir ısıtma yapmak için tasarlanmış cihazlardır. Geniş hacimlerin hızlı bir şekilde ısıtmak için kullanılmaktadır. Yüksek tavanlı yerlerde  Isınan havanın yükselerek yukarı çıkması ısıtma işleminin daha zor yapılmasını sağlamaktadır. Aksiyel tip ısıtma apareyleri düşük devirli aksiyel fanları daha sessiz bir performans vermektedir. Geniş mahaller aksiyel fanlı ısıtıcı apareyler ile çok daha konforlu olarak ısıtılmaktadır.

 

Aksiyal Isıtma Apareyi Nerelerde Kullanılır

Aksiyel fanlı ısıtıcı apareyler geniş hacimli schow room ve dükkanlar spor salonu depo hangar fabrika vb alanların ısıtılmasında kullanılmaktadır. Büyük hacimli olan bu mekanlar genellikle yüksek tavan mesafelerine sahiptir. Aksiyel ısıtıcı apareyler geniş hacimli alanların ısıtılmasında kullanılmaktadır. Aksiyel tip ısıtma apareylerinin ısıtıcı boru tesisatlarının üzerine üç yollu vana bağlantısı yapılabilmektedir. Sistem üzerine Oda termostadı bağlanmaktadır. Oda termostadı sayesinde iç mahal istenilen ısı değerinde tutulabilmektedir

 

Aksiyal Isıtma Apareylerinin Diğer Sistemlere Göre Avantajları

Aksiyael tip ısıtıcı apareyler konvensiyonel sistemlere ve panel radyatör sistemlerine göre daha hızlı ve konforlu ısıtma işlemi yapmaktadır. Aksiyel apareyler duvar ve tavan montajına uygundur. Aksiyel fanlı ısıtma apareyleri aksiyal tip fanları ile çok daha sessiz ısıtma yapabilmektedir. Aksiyel Isıtıcı apareylerde hava yönlendirme klapeleri bulunmaktadır. Açı  ayarlı hava yönlendirme klapeleri sıcak havanın her tarafa homojen bir şekilde yönlendirilmesini sağlamaktadır.

 

About the author

Leave a Reply

Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geçin
Whatsapp İle İletişime Geçin.