Türkçe
Türkçe
English
444 65 09 Pts - Cuma 08:30 - 17:30 Tavşanlı OSB 6. Cd. No:5 Kütahya
Sertifikalar
CE,Tsek,ISO
Menşei
%100 TÜRK MALI
Enerji Sınıfı
A+ CLASS
Teklif Talebi

Kanal Tipi Klima Cihazı Genel Özellikleri

Kanal tipi split klima cihazları iç ve dış ünite olarak farklı iki modülden oluşmaktadır. Bakır boru ile bir birine bağlanılarak ısı pompası işlevi yapar duruma getirilmektedir. Heat pump çevrimi ile soğutma ve ısıtma yapmaktadır. Scroll kompresörler daha uzun mesafelerde borulama yapma imkanı sağlamaktadır.

 

Kanal Tipi Klima Cihazı Ne İşe Yarar

Kanallı tip klima cihazları her türlü projede iklimlendirme ihtiyaçları doğrultusunda kullanılmaktadır. Asma tava arsına yapılan iç ünite montajı tavan bütünlüğünü bozmadan daha şık tasarımlara imkan vermektedir. Geniş alanlarda daha homojen ısıtma ve soğutma yapmak için kanal tipi klima cihazları kullanılmaktadır. Hava kanalı bağlantısı yapılarak soğuk hava daha uzak mesafelere sevk edilmektedir. Menfez ve anemostadlar yardımı ile soğuk hava istenilen noktalardan mekana gönderilir.

 

Kanal Tipi Klima Cihazı Nerede Kullanılır

Isıtma ve soğutma ihtiyacı olan her türlü mekanda kanallı tip klima cihazları tercih edilmektedir. Ofisler mağazalar düğün salonları derslikler hastaneler sinema salonları konut projeleri kullanılmaktadır. 7.1 kW ila 28 kW kapasite aralığında değişen 6 faklı model ile farklı büyüklükteki hacimlerde kullanılmaktadır.

Yüksek basınçlı fanları sayesinde hava kanalı kayıplarını kolaylıkla karşılamaktadır.

 

Kanal Tipi Klima Cihazı Diğer Sistemlere Göre Avantajlı Yönleri

Daha homojen iklimlendirme yapmak kanal tipi split klima cihazları ile mümkün olmaktadır. Direk genleşmeli soğutma sistemi diğer sistemlere nazaran daha hızlı soğutma yapmaktadır. Kolay servis ve bakım olanakları kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

About the author

Leave a Reply

Whatsapp
Whatsapp İle İletişime Geçin
Whatsapp İle İletişime Geçin.